Hakkımızda

Hakkımızda

about1

2007 yılından bu yana yaptığımız çalışmalarda, müşterilerimizin kendi sitelerini yönetebileceği, merkezi olarak güncellenebilen ve düzenli olarak yedeklenerek hataların önüne geçilebilen bir internet site altyapısı oluşturduk.

"Yönetim Panelli Site" mantığını yeniden dizayn ederek, müşterilerimize (görsel, fotoğraf ve yazıları dahil) anahtar teslimi internet sitesi sunmaya başladık. Bu sistem sayesinde sitenizi sadece 1 (bir) günde ve tam anlamıyla hazır hale getirerek yayına açabilirsiniz.

Web site optimizasyon çalışmalarını gerçekleşirerek, arama motorlarında daha kolay bulunmanızı sağlıyoruz. Ayrıca düzenli olarak seo çalışmarı sonucunda elde edilen verileri periyodik olarak sizlere raporluyoruz.

Sertifikalarımız

Google Adwords Sertifikalı Uzman

Google reklamları konusunda uzman ekibimiz, anahtar kelimeler ve rekabet konusunda detaylı bilgi sağlamaktadır.

Google Web Yöneticisi Araçları

Google sertifikalı bu araçlar sayesinde sitenizdeki hatalar, bağlantı problemleri, hız sorunları detaylı olarak incelenmektedir.

Sıra Raporlama Yazılımı

Bu rapor sistemi sayesinde günlük, haftalık, aylık olarak seçtiğiniz kelimelerde sıralamanız raporlanır. İsteğe bağlı olarak Google Mobil, Google Maps, Bing, Yahoo, Yandex arama motorları için de rapor verilemektedir.

Standartlarımız

Ziyaretçilere istenilen verilerin sunulması

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara doğru içerik sunulması Google standatları için en önemli algoritmalarındandır. İçeriğin kopya olması google için bir anlam ifade etmemektedir. Seo ile kullanıcalara doğru ve istedikleri verileri vermek imkanı sunulmaktadır.

Farklı sitelerden link verilmesi

Siteniz ile alakalı doğru şekilde sunulan dış bağlantılar ile sitenizin bulunmasını kolaylaştırmalısınız ve Google standartları politikalarına uyabilirsiniz.

Kolay erişilen bir site olmasını sağlamak

Web sitenizin google standartlarına uygun olması için olabildiğince doğru kodlanmış olması, responsive uyumlu olması, hata kodlar barındırmaması önemlidir.

Neden Biz?

01

Güçlü Tecrübe

2007 yılından bu yana yaptığımız çalışmalar ile, geçen zamanda edindiğimiz tecrübe ile sizlere en iyi hizmeti vermek için burdayız.

02

Uygun Maliyet

Web sitenizin optimizasyonu uygun maliyetler ile gerçekleştirmekteyiz.

03

Hızlı Raporlama

Yapılan seo çalışmaları ile elde edilen verileri en hızlı şekilde ve belirli aralıklarla sizlere sunuyoruz.

04

Kesin Sonuç

Seo ile ilgili çalışmalarız sonucunda web sitenizi üst sıralara çıkarma garanti veriyoruz.

Referanslar